Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomozte naplnit misky v útulcích

Poděkování Nadaci na ochranu zvířat a spol. Mars Czech, s.r.o., výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas kteří pořádali v letošním roce další ročník charitativní kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“.Naši svěřenci tímto děkují sponzorovi akce společnosti MARS Czech s.r.o. a organizátorovi akce Nadaci na ochranu zvířat za jejich štědrý příspěvek.

Za ušetřené peníze můžeme nakoupit vitaminózní přípravky. Například pro naše, nemocné, starší a oslabené svěřence. Zpříjemnit pobyt nakoupením většího a rozmanitějšího sortimentu pamlsků, dek, vodítek a obojků atd., které využijeme při venčení našich kamarádů.

Dalším využitím ušetřených peněz je nákup účinnějších veterinárních přípravků. Jak léků tak, látek na prevenci: odblešení, odčervení a vakcinaci. Můžeme též dopřát pejskům a kočičkám nadstandartní veterinární úkony.

Ještě jednou veliký dík Vám všem. Za nás všechny ošetřovatele Vám přejeme krásný advent, krásné prožití Vánočních svátků a do Nového roku hlavně hodně zdraví.

 Za kolektiv Mosteckého útulku Šlégr.

   

dsc00847.jpgdsc00848.jpgdsc00849.jpg

 

 

Charitativní kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“

2016

Naši svěřenci tímto děkují sponzorovi akce společnosti MARS Czech s.r.o

emmaazbvzxihnrljur2ydbdsmykik3pdbwf-hj6u7fup1xlqswai4yhf8ue06_5tcxck-x0.jpg

dsc00667.jpg

dsc00668.jpg

 

 

 

Charitativní kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“

2015

 

dsc00005.jpg

 

   Nadace na ochranu zvířat a spol. Mars Czech, s.r.o., výrobce krmiva značek podekovani-wad---utulky.jpgPedigree a Whiskas pořádali v letošním roce již sedmý ročník charitativní kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“.Naši svěřenci tímto děkují sponzorovi akce společnosti MARS Czech s.r.o. a organizátorovi akce Nadaci na ochranu zvířat za jejich štědrý  příspěvek. Poděkujeme hlavně těm, kteří svým nákupem přispěli naplnit misky pro naše svěřence J.

dsc09955.jpg

dsc09956.jpg

 

 

podekovani-wad---utulky2.jpg                                                  

misky-banner-468x60-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

Pomozte naplnit misky v útulcích.

6. 12. 2016

 

   

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA