Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napsali nám noví majitelé

 

Mily pane Slegre,
na Silvestra jsme oslavili trilete krasne souziti s Bobem a jako kazdorocne vzpomneli i na Vas a vase pejsky.
Casto Vam dekujeme za naseho zlateho milacka, cela ta leta nam prinasi jen radost.
S Katrinkou se miluji a dovadi, nejvic na prochazkach v lese, kde se pretahuji o klacky a uzivaji si dalsich lesnich radovanek. Nevime sice, kolik je vlastne Bobovi let, na jeho sile a energii se ale zatim leta neprojevuji, takze si s nami uziva plnohodnotneho, aktivniho zivota. Onehda jsme si udelali s pejsky vylet do Ceskeho stredohori, ale do Mostu jsme nejeli, abychom Bobovi nepripominali minulost. Uzili jsme si vyslap na Lovos a Hazmburk a vyhledy z vrcholu na cely krasny kraj v okoli.
Preji vasim sverencum, aby nasli hodne lidi, kteri jim daruji domov a lasku. A Vam pevne zdravi a mnoho sil pro ty tvorecky, kteri takove stesti mit nebudou a zustanou ve Vasich dobrych rukou.
Mila a Ondrej Typoltovi z Prahy
Bob a Katrinka
 

img_0760.jpg

 

Dobrý den,

 
děkuji Vám za přáníčko a ještě přikládám fotku Endyho, kterého jsme si u Vás se synem "adoptovali" 17. 11. 2006. Letos mu bude 13 let a je to "TO" nejlepší, co jsem mohla udělat. Přináší mi jen samou radost a je to moje štěstí. Vůbec nevadí, že mám od jeho náhlého zatáhnutí neustále vyhozené pravé žebro, nebo jsem upadla a zlámala si na 3x kotník, nebo se mu chce v noci ven....... :-) Tak to jen, abyste věděl, že se Endíček dostal do "dobrých rukou".
¨
S přáním pěkných dnů, ty deky věřím, že seženu co nejdříve.
 
Kamila Knotková
 

received_1394228977294069.jpg